7416 Skål
Danmark, Emalj/silver? Dia11, höjd: 6
Såld: 250 kr
Såldes den 8 december 2008 -
4315 Salt/pepparkar
Emalj/silver, Uggla, Norge, höjd: 5
Såld: 1.300 kr
Såldes den 15 maj 2006 -
3165 Tändsticksfodral
Ryssland, emalj/silver, 84-stämplat, 4,5x3
Såld: 300 kr
Såldes den 20 juni 2005
5418 Halsband + bro..
1 örhänge, emalj/silver, Norge
Såld: 550 kr
Såldes den 19 maj 2003 -
6049 Vas
emalj/silver, 50-tal, H.31
Såld: 1.400 kr
Såldes den 22 april 2003