Föremål som liknar ej ram
8124 Silkscreen
Såld: 1.000 kr
Såldes den 16 september 2024
8090 Oljemålningar
Såld: 1.000 kr
Såldes den 16 september 2024
8152 Oljemålning
Såld: 150 kr
Såldes den 16 september 2024
8139 Gravyr
Såld: 100 kr
Såldes den 16 september 2024
8075 Oljemålning
Såld: 150 kr
Såldes den 16 september 2024
6379 " digital måln..
Såld: 300 kr
Såldes den 1 juli 2024
9122 Färgetsningar
Såld: 400 kr
Såldes den 3 juni 2024
8254 Färglitografier
Såld: 250 kr
Såldes den 1 april 2024
5065 Oljemålning
Såld: 450 kr
Såldes den 11 mars 2024