Föremål som liknar bymotiv
3155 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 7 oktober 2024
7119 Oljemålningar
Såld: 100 kr
Såldes den 13 maj 2024
4155 Oljemålning
Såld: 700 kr
Såldes den 11 mars 2024
8400 Akvarell
Såld: 150 kr
Såldes den 18 december 2023
3009 Färglitografi
Såld: 800 kr
Såldes den 20 november 2023
7405 Oljemålning
Såld: 400 kr
Såldes den 3 juli 2023
7233 Oljemålning
Såld: 200 kr
Såldes den 3 juli 2023
3206 Oljemålning
Såld: 300 kr
Såldes den 12 juni 2023
3043 Blandteknik
Såld: 200 kr
Såldes den 5 juni 2023