Föremål som liknar bly
1014 Etsning
Såld: 10.000 kr
Såldes den 27 maj 2024
8154 Teckning
Såld: 100 kr
Såldes den 20 maj 2024
2038 Färglitografi
Såld: 7.000 kr
Såldes den 22 april 2024
3006 Teckning
Blyerts, Signerad, yttermått inklusive ram: 36x29 cm
Såld: 100 kr
Såldes den 15 april 2024
9170 Skulptur
antik. Grönpatinerad bly på träsockel. Höjd: 21,5 cm
Såld: 900 kr
Såldes den 8 april 2024
4468 Skåp
Såld: 600 kr
Såldes den 4 mars 2024
3103 Takarmatur
Såld: 300 kr
Såldes den 4 mars 2024
3112 Hallampa
Såld: 300 kr
Såldes den 26 februari 2024
3104 Hallampa
Blyinfattat glas. Höjd: ca 34 cm
Såld: 300 kr
Såldes den 26 februari 2024