9294 Leksaksdjur
2 st. bla Steiff, Fiffy, längd: 32 cm
Såld: 300 kr
Såldes den 24 oktober 2016 -
3065 Leksaker
5 delar, Bla Steiff
Såld: 250 kr
Såldes den 29 september 2014 -
4561 Säl + pudel
Bla steiff 7328(säl)
Såld: 600 kr
Såldes den 14 maj 2007
3404 Hund + nalle
Bla Steiff [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Såld: 350 kr
Såldes den 7 maj 2007 -
4229 Katter
2 st, Bla Steiff, M.ä
Såld: 900 kr
Såldes den 20 mars 2006 -
6255 Leksaker
4 del, bla Steiff
Såld: 350 kr
Såldes den 4 oktober 2004
7094 Nalle+
2 st hundar, bla Steiff
Såld: 650 kr
Såldes den 14 juli 2003