Föremål som liknar björn
5011 Skulpturer
Såld: 1.400 kr
Såldes den 17 juni 2024
4161 Färglitografier
Såld: 500 kr
Såldes den 10 juni 2024
9256 Porslinsplattor
Såld: 250 kr
Såldes den 3 juni 2024
9359 Leksaksdjur
Såld: 300 kr
Såldes den 27 maj 2024
9217 Matservisdelar
Såld: 600 kr
Såldes den 27 maj 2024
7238 Akvarell
Såld: 150 kr
Såldes den 20 maj 2024
2015 Skulptur
Såld: 1.600 kr
Såldes den 20 maj 2024
7388 Skulptur
björn, glaserad stengodslera. Höjd: 19 cm
Såld: 100 kr
Såldes den 13 maj 2024
5208 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 29 april 2024