Föremål som liknar b
5266 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 2 juli 2024
6407 Skulptur
Såld: 22.500 kr
Såldes den 1 juli 2024
6073 Etsning
Såld: 400 kr
Såldes den 1 juli 2024
6222 Byrå
Såld: 1.500 kr
Såldes den 1 juli 2024
6013 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 1 juli 2024
6424 Vaser
Såld: 600 kr
Såldes den 1 juli 2024
6056 Takarmatur
Såld: 300 kr
Såldes den 1 juli 2024
6423 Skål
Såld: 100 kr
Såldes den 1 juli 2024
6259 Salongsbord
Såld: 300 kr
Såldes den 1 juli 2024