Föremål som liknar ac
6728 Färglitografi
Såld: 1.700 kr
Såldes den 12 januari 2026
6696 Lockurna
Valado Alcobaca, Portugal, 1900-tal. Höjd: 28 cm
Såld: 100 kr
Såldes den 12 januari 2026
1010 Stolar
Såld: 12.000 kr
Såldes den 12 januari 2026
6505 Blandteknik
Såld: 150 kr
Såldes den 12 januari 2026
6511 Skulptur i glas
Såld: 700 kr
Såldes den 12 januari 2026
6334 Blandteknik
Såld: 2.200 kr
Såldes den 12 januari 2026
6177 Kuriosa
Kina, metall / sten / lackask. Längd: 13 cm
Såld: 400 kr
Såldes den 15 december 2025
6003 Halsband med h..
Såld: 1.000 kr
Såldes den 15 december 2025
6029 Dörrkrans
Såld: 800 kr
Såldes den 15 december 2025