Föremål som liknar Zink
5210 Bordslampfot
Zink, Kvinna. Höjd: 53 cm
Såld: 900 kr
Såldes den 29 april 2024
3031 Skulptur
Såld: 1.300 kr
Såldes den 18 september 2023
3145 Skulpturer
Såld: 4.000 kr
Såldes den 14 augusti 2023
9530 Blomlåda
Såld: 600 kr
Såldes den 20 februari 2023
7017 Skulpturer
Såld: 900 kr
Såldes den 15 augusti 2022
8522 Vattenkannor
+ hinkar, m. M, bland annat: zink. Höjd: 5 - 50 ca
Såld: 1.200 kr
Såldes den 1 augusti 2022
6434 Bordsur
Sent 1800-tal, figural, förgylld zink. Höjd: 50 cm
Såld: 700 kr
Såldes den 4 juli 2022
4321 Jardiniere
Såld: 300 kr
Såldes den 13 juni 2022
6531 Vedlår
med lock, zink. Längd: 113, djup: 51 cm, höjd: 58 cm
Såld: 700 kr
Såldes den 9 maj 2022