4165 Färglitografi
Zieler, figurer, 124/260, signerad, -60
Såld: 150 kr
Såldes den 7 september 2015 -
4328 Färglitografi
Zieler, -60, soldyrkare, provtryck, 42x59
Såld: 100 kr
Såldes den 11 april 2011 -
6125 Färglitografi
2 st, Mogen Zieler, 42x60
Såld: 300 kr
Såldes den 28 juli 2008
1295 Färglitografi
Zieler, Sol i Jelling, 5/25, -64, 36 x 55
Såld: 300 kr
Såldes den 12 december 2005