4007 Galghängare
Ycki. Längd: 36 cm, djup: 47 cm, höjd: 6 cm
Såld: 200 kr
Såldes den 14 september 2020 -
7172 Galghängare
Ycki, 1950-tal, 8 galgar. Längd: 48 cm. Höjd: 38 cm
Såld: 1.100 kr
Såldes den 21 januari 2019 -
5297 Galghängare
Ycki, 1950-tal, 5 galgar
Såld: 100 kr
Såldes den 28 maj 2018
3421 Galgställ
Ycki
Såld: 250 kr
Såldes den 8 januari 2018 -
9544 Galghängare
2 st, Ycki, 1950-tal
Såld: 800 kr
Såldes den 18 september 2017 -
6712 Galgar i väggs..
1950-tal, YCKI
Såld: 300 kr
Såldes den 20 februari 2017
2040 Galghållare
med galgar, Ycki
Såld: 450 kr
Såldes den 16 november 2015 -
3060 Oljemålning
Andrzej Starzycki, Warsawa, 27x33
Såld: 350 kr
Såldes den 31 maj 2010 -
7605 Oljemålning
Signerad Rozycki, Sädesfält, 50 x 78
Såld: 1.200 kr
Såldes den 19 oktober 2009