7369 Karta
Wadstena, 1769, Jonas Brolin, 51x61 cm
Såld: 350 kr
Såldes den 13 maj 2024 -
3294 Spegelram
1800-tal, Wadstena, Empire, 92x47
Såld: 800 kr
Såldes den 30 mars 2020 -
1139 Spegelram
1800-tal, Wadstena, Empire, 92x47 cm
Såld: 800 kr
Såldes den 4 juni 2019
6668 Spegelram
Såld: 800 kr
Såldes den 8 april 2019 -
4553 Färgetsning
Wadstena. Motivet: 32x64
Såld: 100 kr
Såldes den 10 december 2018 -
1149 Akvarell
Gunnar Wallgren, "Wadstena 1918" 35 x 53
Såld: 300 kr
Såldes den 7 februari 2011
2446 Akvarell
Såld: 900 kr
Såldes den 18 augusti 2008