Föremål som liknar Ulf Larsson
3631 Ljusstake
Såld: 300 kr
Såldes den 31 maj 2021
6516 Offsettryck
Såld: 350 kr
Såldes den 25 januari 2021
3019 Blandteknik
Såld: 150 kr
Såldes den 30 mars 2020
1343 Blandteknik
Ulf Larsson, Trollungar på andflotte, 1975,46x42
Såld: 300 kr
Såldes den 3 december 2018
4155 Tryck
Såld: 500 kr
Såldes den 9 april 2018
9371 Färglitografi
Ulf Larsson, 200/360, troll, motivet: 39x51
Såld: 200 kr
Såldes den 18 juli 2016
5093 Blandteknik
Ulf Larsson, signerad, 1974, 42x31
Såld: 300 kr
Såldes den 26 januari 2015
5095 Blandteknik
Ulf Larsson, troll, signerad, 44x100
Såld: 1.300 kr
Såldes den 19 januari 2015
5094 Blandteknik
Ulf Larsson, Troll, signerad, 68x65
Såld: 1.300 kr
Såldes den 19 januari 2015