Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

Föremål som liknar TrädgÃ¥rd


Vi hittade över 189 fler föremål på Auktionsindex Auktionsindex


  • Träfflista
  • 4009 Gouache
    Veronika Keerdoja (1904-1985), Sverige. Gamla växt..//
    Såld: 600 kr

    SÃ¥ldes den 7 oktober 2024
  • 2010 Etsning
    Harald Sallberg (1895-1963), Sverige. Signerad, nu..//
    Såld: 350 kr

    SÃ¥ldes den 23 september 2024
  • 3198 Blandteknik
    Robert Högfeldt (1894-1986), Sverige. "Originell t..//
    Såld: 150 kr

    SÃ¥ldes den 26 augusti 2024




Ladda ner broschyr