Föremål som liknar TrädgÃ¥rd
4009 Gouache
Såld: 600 kr
Såldes den 7 oktober 2024
2010 Etsning
Såld: 350 kr
Såldes den 23 september 2024
3198 Blandteknik
Såld: 150 kr
Såldes den 26 augusti 2024
8164 Oljemålning
Såld: 300 kr
Såldes den 12 augusti 2024
8165 Oljemålning
Såld: 300 kr
Såldes den 5 augusti 2024
8447 Oljemålning
Såld: 350 kr
Såldes den 29 juli 2024
6159 Gavlar
till trädgårdssoffa, Järn. Höjd: 61 cm
Såld: 700 kr
Såldes den 1 juli 2024
4049 Färglitografi
Såld: 300 kr
Såldes den 10 juni 2024
1016 Oljemålning
Såld: 22.000 kr
Såldes den 29 april 2024