Föremål som liknar Tore Palm
6171 Färglitografi
Såld: 300 kr
Såldes den 19 juni 2023
5209 Akvarell
Såld: 600 kr
Såldes den 17 oktober 2022
4211 Akvarell
Såld: 800 kr
Såldes den 10 oktober 2022
4210 Akvarell
Såld: 1.300 kr
Såldes den 10 oktober 2022
4212 Akvarell
Såld: 350 kr
Såldes den 10 oktober 2022
2086 Färglitografi
Såld: 150 kr
Såldes den 22 november 2021
6465 Färglitografi
Såld: 600 kr
Såldes den 3 maj 2021
6202 Oljemålning
Såld: 600 kr
Såldes den 21 september 2020
5339 Färglitografier
Såld: 250 kr
Såldes den 20 januari 2020