6140 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 29 januari 2024 -
2120 Etsning
Såld: 100 kr
Såldes den 4 februari 2019 -
8055 Akvarell
Såld: 150 kr
Såldes den 26 november 2018
7562 Färgetsning
Såld: 150 kr
Såldes den 20 april 2015 -
8422 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 1 september 2014 -
6207 Färglitografi
Såld: 150 kr
Såldes den 14 november 2011
4031 Etsningar
2 st, Thelma Aulio Paananen, 4, 5x4
Såld: 100 kr
Såldes den 30 maj 2011 -
5017 Färglitografi
Thelma Aulio Paananen, 184/360, 32x36
Såld: 250 kr
Såldes den 24 augusti 2009