Föremål som liknar Terass
5175 Matta
Terass, Axeco, Malin Ångström, 140x200 cm
Såld: 1.300 kr
Såldes den 18 januari 2021
2018 Oljemålning
Såld: 29.000 kr
Såldes den 29 april 2019
1040 Oljemålning
Såld: 500 kr
Såldes den 4 december 2017
4141 Tryck
'Utsikt från Operaterassen', 17x84
Såld: 100 kr
Såldes den 6 november 2017
1513 Pastell
Sture Hemmin, Brunnsviken, Bellevueterassen, signerad
Såld: 100 kr
Såldes den 22 augusti 2016
8303 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 9 mars 2015
9040 Oljemålning
Oidentifierad konstnär, terass, 86x64
Såld: 600 kr
Såldes den 15 december 2014
3032 Bonad
Terass, 61x121
Såld: 1.300 kr
Såldes den 21 januari 2013
4575 Oljemålning
Märtha Bolin-Clason (1902-1988), takterass, 46 x 38
Såld: 500 kr
Såldes den 18 januari 2010