Föremål som liknar Tavlor
5092 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 17 juni 2024
7127 Akvareller
Såld: 100 kr
Såldes den 22 maj 2023
2019 Väggreliefer
Såld: 1.200 kr
Såldes den 21 mars 2022
8045 Grafiska blad
8 st, Uniformstavlor, 30x20 cm. Signerad
Såld: 700 kr
Såldes den 15 juni 2020
7076 Akvareller
2 st, Barntavlor, Signerade Braun, 29x23 cm
Såld: 150 kr
Såldes den 8 juni 2020
9039 Väggplattor
Såld: 300 kr
Såldes den 9 december 2019
3307 Figuriner
Såld: 600 kr
Såldes den 25 mars 2019
7238 Färgetsningar
Såld: 100 kr
Såldes den 29 januari 2018
7107 Märkdukar
2 st, Tavlor, 1800-tal, 31x31, 35x40
Såld: 700 kr
Såldes den 22 maj 2017