Föremål som liknar T engström

Vi hittade över 189 fler föremål på Auktionsindex Auktionsindex

  • Träfflista
  • 6695 Bokverk
    Såld: 150 kr

    Såldes den 12 januari 2026
  • 7197 Oljemålning
    Såld: 100 kr

    Såldes den 10 november 2025
  • 7078 Oljemålning
    Såld: 150 kr

    Såldes den 29 september 2025
  • 4603 Etsning
    Såld: 350 kr

    Såldes den 12 maj 2025
  • 2022 Färglitografi
    Såld: 2.000 kr

    Såldes den 28 april 2025
  • 9389 Tusch
    Såld: 1.200 kr

    Såldes den 28 april 2025
  • 9388 Tusch
    Såld: 800 kr

    Såldes den 28 april 2025
  • 9387 Tusch
    Såld: 800 kr

    Såldes den 28 april 2025
  • 5359 Tusch
    Såld: 1.200 kr

    Såldes den 31 mars 2025