Föremål som liknar Sverige
6489 Vas
Såld: 1.100 kr
Såldes den 12 januari 2026
6637 Oljemålning
Såld: 350 kr
Såldes den 12 januari 2026
6447 Vas
Såld: 700 kr
Såldes den 12 januari 2026
6496 Skulptur
Lisa Larson (1931-2024), Sverige. Räv. Längd: 8 cm
Såld: 600 kr
Såldes den 12 januari 2026
6055 Fat
Såld: 400 kr
Såldes den 12 januari 2026
6780 Färglitografi
Såld: 1.800 kr
Såldes den 12 januari 2026
6326 Parti mynt
Sverige, 17-18-1900-tal, diverse
Såld: 3.000 kr
Såldes den 12 januari 2026
6128 Träsnitt
Såld: 100 kr
Såldes den 12 januari 2026
6127 Träsnitt
Såld: 150 kr
Såldes den 12 januari 2026