Föremål som liknar Sverige
7188 Färgetsning
Såld: 300 kr
Såldes den 4 november 2024
8043 Vinglas
Såld: 500 kr
Såldes den 4 november 2024
8235 Vas
Såld: 400 kr
Såldes den 4 november 2024
8430 Vas
Såld: 100 kr
Såldes den 4 november 2024
7090 Skålar
Såld: 100 kr
Såldes den 4 november 2024
8264 Matservisdelar
Såld: 2.000 kr
Såldes den 4 november 2024
8404 Färglitografi
Såld: 250 kr
Såldes den 4 november 2024
8104 Stolar
Såld: 1.500 kr
Såldes den 4 november 2024
7083 Oljemålning
Såld: 400 kr
Såldes den 4 november 2024