Föremål som liknar Svensson
5005 Färglitografi
Såld: 400 kr
Såldes den 1 juli 2024
5297 Ikon
Sven Bertil Svensson, pannå, 32x25, oramad
Såld: 100 kr
Såldes den 17 juni 2024
9126 Matta
Röllakan, Evy Svensson. Signerad ES, 164x232 cm
Såld: 1.500 kr
Såldes den 27 maj 2024
8268 Färglitografi
Såld: 200 kr
Såldes den 27 maj 2024
7220 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 20 maj 2024
2005 Färglitografi
Såld: 700 kr
Såldes den 22 april 2024
2028 Grafiska blad ..
Såld: 1.000 kr
Såldes den 22 april 2024
2004 Färglitografier
Såld: 2.600 kr
Såldes den 22 april 2024
2014 Färglitografi
Såld: 1.700 kr
Såldes den 22 april 2024