1655 Oljemålning
Sven Fahlstedt, Häverö, 1955, signerad, 37x45
Såld: 100 kr
Såldes den 6 januari 2014 -
8163 Oljemålningar
Såld: 450 kr
Såldes den 2 september 2013 -
5063 Akvarell
Sven Fahlstedt, Högby Fyr, Öland, 24x34
Såld: 100 kr
Såldes den 1 december 2008
5103 Oljemålning
Sven Fahlstedt, Nybrokajen, 37 x 45
Såld: 100 kr
Såldes den 17 juli 2006