Föremål som liknar Suzanne Nessim
5411 Färglitografi
Såld: 150 kr
Såldes den 11 mars 2024
9208 Färgetsning
Såld: 350 kr
Såldes den 19 februari 2024
3232 Serigrafi
Såld: 100 kr
Såldes den 27 februari 2023
9033 Färglitografi
Såld: 350 kr
Såldes den 20 februari 2023
3027 Färglitografi
Såld: 150 kr
Såldes den 19 december 2022
4112 Färglitografi
Såld: 250 kr
Såldes den 28 november 2022
3056 Färgetsning
Såld: 100 kr
Såldes den 21 november 2022
9405 Tuschlavering
Såld: 500 kr
Såldes den 11 april 2022
3518 Färgetsning
Såld: 150 kr
Såldes den 20 september 2021