Föremål som liknar Stockholm
4025 Oljemålning
Såld: 1.000 kr
Såldes den 17 juni 2024
2099 Akvarell
Såld: 500 kr
Såldes den 17 juni 2024
5069 Väggrelief
Stockholm, 30x77cm
Såld: 100 kr
Såldes den 17 juni 2024
2027 Uppläggningsbe..
Såld: 900 kr
Såldes den 10 juni 2024
3185 Färglitografi
Såld: 200 kr
Såldes den 10 juni 2024
4165 Färglitografier
Såld: 100 kr
Såldes den 10 juni 2024
3062 Bokverk
Såld: 250 kr
Såldes den 10 juni 2024
3186 Färglitografi
Såld: 500 kr
Såldes den 3 juni 2024
3187 Färglitografi
Såld: 1.700 kr
Såldes den 3 juni 2024