5144 Oljemålning
Såld: 2.200 kr
Såldes den 30 augusti 2021 -
1121 Mappar
2 st, Harry Moberg och Sten Dunér, Signerad, 52x43 cm
Såld: 100 kr
Såldes den 9 november 2020 -
5080 Blandteknik
Såld: 400 kr
Såldes den 6 april 2020
7129 Blandteknik
Såld: 300 kr
Såldes den 17 december 2018 -
1383 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 17 augusti 2015 -
3254 Färglitografi
Såld: 200 kr
Såldes den 30 mars 2015
7578 Färglitografi
Såld: 150 kr
Såldes den 3 februari 2014 -
5069 Färglitografi
Sten Dunér, 147/225, signerad, 48x65
Såld: 100 kr
Såldes den 17 september 2012 -
8129 Bok
med 12st handkolorerade teckningar, Sten Dunér
Såld: 300 kr
Såldes den 25 oktober 2010