Föremål som liknar Slottsmotiv
7056 Konjakskupor
Såld: 500 kr
Såldes den 8 juni 2020
4424 Oljemålning
R Karlsson, Slottsmotiv. Olja på duk, 50x82
Såld: 100 kr
Såldes den 24 september 2018
7587 Färglitografier
4 st, Slottsmotiv, motivet: 16x27
Såld: 300 kr
Såldes den 29 januari 2018
9525 Oljemålning
Såld: 250 kr
Såldes den 18 september 2017
4209 Gravyrer
2 st, Slottsmotiv
Såld: 200 kr
Såldes den 14 september 2015
6246 Skålar
5 st, slottsmotiv, 1800-tal
Såld: 600 kr
Såldes den 26 januari 2015
9617 Kaffegods
12 delar, Bing & Grøndahl, slottsmotiv
Såld: 200 kr
Såldes den 22 september 2014
9557 Kaffegods
6 delar, Bing & Grøndahl, slottsmotiv
Såld: 100 kr
Såldes den 31 mars 2014
5608 Kaffegods
Såld: 450 kr
Såldes den 17 mars 2014