7398 Färglitografi
Såld: 150 kr
Såldes den 17 maj 2021 -
2024 Etsning
Såld: 300 kr
Såldes den 23 september 2013 -
3591 Färglitografi
PT, Vera Nilsson, Sjuksköterska, 50x65
Såld: 400 kr
Såldes den 17 mars 2003
4033 Figurin
Sjuksköterska, B & G, H23
Såld: 600 kr
Såldes den 14 oktober 2002