2446 Carborundumets..
Simon Alvar, 31/75 bm: 76x55
Såld: 400 kr
Såldes den 19 maj 2014 -
2445 Carborundumets..
Simon Alvar, 31/75, bladets mått: 56x75
Såld: 400 kr
Såldes den 19 maj 2014 -
2444 Carborundumets..
Simon Alvar, 31/75, bladets mått: 75x55
Såld: 400 kr
Såldes den 19 maj 2014
6286 Carborundumets..
Simon Alvar, 11/60, bladets mått: 75x55
Såld: 600 kr
Såldes den 28 april 2014 -
5457 Färglitografi
Simon Alvar, 31/125 bm: 76x56
Såld: 100 kr
Såldes den 28 april 2014 -
5458 Färglitografi
Simon Alvar, 11/60, bladets mått: 76x56
Såld: 400 kr
Såldes den 21 april 2014
3364 Färglitografi
Simon Alvar, 31/75, bladets mått: 56x76
Såld: 600 kr
Såldes den 14 april 2014 -
3354 Etsning
Simon Alvar, 31/75, bladets mått: 76x56
Såld: 600 kr
Såldes den 14 april 2014