3125 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 27 februari 2023 -
4121 Skulptur
Gips, Signerad Nyström, -1950, , höjd: 47
Såld: 600 kr
Såldes den 22 april 2013 -
4004 Färgetsning
Signerad Nyström, 145/150, motivets mått: 40x34
Såld: 200 kr
Såldes den 28 januari 2013
4537 Oljemålning
Såld: 400 kr
Såldes den 6 februari 2012