5279 Röllakan
Signerad GS, 136x197 cm
Såld: 1.000 kr
Såldes den 12 juni 2023 -
4247 Akvarell
Såld: 100 kr
Såldes den 6 mars 2023 -
4155 Röllakan
signerad GS, 200x300 cm
Såld: 1.100 kr
Såldes den 5 december 2022
7429 Oljemålning
Såld: 1.600 kr
Såldes den 5 juli 2021 -
6406 Matta
Röllakan, Signerad GS, 96x170 cm
Såld: 500 kr
Såldes den 9 september 2019 -
8049 Röllakan
signerad GS, 147x202
Såld: 700 kr
Såldes den 27 november 2017
5106 Gouache
signerad GS, Stockholms slott, 30x41
Såld: 400 kr
Såldes den 22 augusti 2016 -
1221 Oljemålning
signerad GS, vintermotiv, 49x79
Såld: 150 kr
Såldes den 20 augusti 2012 -
5716 Oljemålning
Signerad GS, (Georg Stoopendaal), 24x33
Såld: 650 kr
Såldes den 29 november 2010