Föremål som liknar Signerad
9129 Blandteknik
Såld: 100 kr
Såldes den 30 september 2024
3145 Oljemålning
Såld: 5.200 kr
Såldes den 30 september 2024
1009 Oljemålning
Såld: 7.400 kr
Såldes den 30 september 2024
2001 Litografi
Såld: 500 kr
Såldes den 30 september 2024
3010 Färglitografi
Såld: 1.700 kr
Såldes den 30 september 2024
3029 Oljemålningar
Såld: 300 kr
Såldes den 30 september 2024
3017 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 30 september 2024
3007 Färglitografi
Såld: 500 kr
Såldes den 30 september 2024
8303 Oljemålning
Såld: 1.100 kr
Såldes den 30 september 2024