Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 

Föremål som liknar Signerad


Vi hittade över 189 fler föremål på Auktionsindex Auktionsindex


  • Träfflista
  • 7196 OljemÃ¥lning
    Oidentifierad konstnär. Signerad, daterad 1989. Ol..//
    Såld: 100 kr

    SÃ¥ldes den 19 januari 2026
  • 5282 Fotokonst
    Ulf Rollof. Signerad, numrerad 1/9, Äpple. Bildmåt..//
    Såld: 1.600 kr

    SÃ¥ldes den 19 januari 2026
  • 1002 OljemÃ¥lning
    Feodor (Fedot) Sychkov (1870-1958), Skördande ung ..//
    Såld: 45.000 kr

    SÃ¥ldes den 12 januari 2026




Ladda ner broschyr