Föremål som liknar Signerad
7201 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 4 november 2024
7315 Skulptur
Såld: 1.800 kr
Såldes den 4 november 2024
8323 Grafiskt blad
Såld: 300 kr
Såldes den 4 november 2024
8047 Oljemålning
Såld: 500 kr
Såldes den 4 november 2024
8153 Oljemålning
Såld: 1.000 kr
Såldes den 4 november 2024
8109 Oljemålning
Såld: 1.300 kr
Såldes den 4 november 2024
8290 Vas
Såld: 1.500 kr
Såldes den 4 november 2024
8262 Fat
Såld: 200 kr
Såldes den 4 november 2024
8403 Färglitografi
Såld: 600 kr
Såldes den 4 november 2024