Föremål som liknar Sign J
3157 Gardiner
Såld: 400 kr
Såldes den 3 juni 2024
4412 Siluettavlor
Såld: 150 kr
Såldes den 22 april 2024
6333 Halskedja
Såld: 700 kr
Såldes den 4 juli 2022
3291 Takarmatur
Såld: 450 kr
Såldes den 7 mars 2022
7449 Röllakan
Sign JH, 156x240 cm
Såld: 700 kr
Såldes den 10 maj 2021
5082 Bordslampor
Såld: 500 kr
Såldes den 24 februari 2020
9433 Akvarell
Sign J Van Couver, bergsfors, 26x17 cm. Signerad
Såld: 300 kr
Såldes den 30 september 2019
7370 Blandteknik
Såld: 350 kr
Såldes den 16 september 2019
1146 Oljemålning
Såld: 500 kr
Såldes den 19 augusti 2019