3050 Oljemålning
Såld: 250 kr
Såldes den 7 december 2015 -
6600 Blyertsteckning
Såld: 300 kr
Såldes den 20 april 2015 -
6488 Oljemålning
Sign 1920, Syskonpar, (smärre dukskador), 52x57
Såld: 650 kr
Såldes den 11 februari 2008
4754 Etsning
Sign 1920, 14 x 15 (ej glas)
Såld: 100 kr
Såldes den 3 december 2007