Föremål som liknar Sessan
4139 Väggrelief
Såld: 1.000 kr
Såldes den 22 april 2024
9360 Bestickuppsätt..
70 del ca, "Sessan", Nilsjohan. Längd: 10,5-25 cm
Såld: 1.200 kr
Såldes den 31 juli 2023
8062 Litografiskt b..
Såld: 800 kr
Såldes den 10 april 2023
6401 Akvarell
Såld: 500 kr
Såldes den 30 januari 2023
9388 Bestickuppsätt..
57 delar, "Sessan", Nils Johan
Såld: 600 kr
Såldes den 11 april 2022
4402 Kopparstick
Såld: 100 kr
Såldes den 11 januari 2021
6108 Champagnekupor
Såld: 1.800 kr
Såldes den 21 september 2020
4333 Bokverk
1648, Psalmbok, Prinsessan Christina, läder
Såld: 800 kr
Såldes den 7 september 2020
8124 Akryl
Såld: 600 kr
Såldes den 9 mars 2020