Föremål som liknar Serva
6007 Personvåg
1950-tal, Serva. Längd: 36cm
Såld: 200 kr
Såldes den 19 oktober 2020
8041 Oljemålning
Såld: 3.000 kr
Såldes den 23 april 2018
9538 Personvåg
Serva, 1940-/50-tal
Såld: 150 kr
Såldes den 18 september 2017
3090 Oljemålning
Såld: 900 kr
Såldes den 28 augusti 2017
3083 Oljemålning
Såld: 900 kr
Såldes den 21 augusti 2017
8098 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 16 januari 2017
6034 Oljemålning
Såld: 400 kr
Såldes den 12 december 2016
2706 Oljemålning
Såld: 700 kr
Såldes den 12 oktober 2015
5222 Färglitografi
Såld: 1.200 kr
Såldes den 23 februari 2015