Föremål som liknar Salvador DalÃ
7005 Etsning
Såld: 2.800 kr
Såldes den 15 juli 2024
5201 Torrnålsetsning
Såld: 2.400 kr
Såldes den 29 april 2024
1002 Färgetsning
Såld: 6.600 kr
Såldes den 29 januari 2024
1031 Färglitografi
Såld: 4.200 kr
Såldes den 29 januari 2024
9005 Färglitografi
Såld: 1.000 kr
Såldes den 8 januari 2024
3038 Färglitografi
Såld: 1.400 kr
Såldes den 20 november 2023
4225 Färglitografi
Såld: 2.000 kr
Såldes den 14 augusti 2023
8106 Torrnål
Såld: 6.200 kr
Såldes den 22 maj 2023
2045 Färglitografi
Såld: 4.200 kr
Såldes den 24 april 2023