3220 Färglitografier
Såld: 700 kr
Såldes den 16 juli 2018 -
1117 Etsningar
2 st, Ryttarmotiv, eftertryck, motivet: 48x37
Såld: 450 kr
Såldes den 12 februari 2018 -
5108 Oljetryck
2 st, Tidigt 1900-tal, Ryttarmotiv, 24 x 32
Såld: 300 kr
Såldes den 8 augusti 2011
3118 ETSNINGAR
3 st, ryttarmotiv, J Olszewska
Såld: 150 kr
Såldes den 6 november 2000