Föremål som liknar Rolf Smedman
2015 Akvarell
Såld: 1.500 kr
Såldes den 26 augusti 2019
8674 Akvarell
Såld: 700 kr
Såldes den 4 mars 2019
8672 Akvarell
Såld: 900 kr
Såldes den 4 mars 2019
7401 Blandteknik
Rolf Smedman (1929-2000), Sverige. Älghuvud, 32x49
Såld: 150 kr
Såldes den 21 januari 2019
8310 Tusch
Såld: 1.200 kr
Såldes den 1 oktober 2018
3628 Akvarell
Såld: 1.600 kr
Såldes den 26 september 2016
2136 Akvarell
Såld: 200 kr
Såldes den 21 april 2014
2135 Akvarell
Rolf Smedman (1929-2000), Sjöfåglar, motivet: 33 x 43
Såld: 300 kr
Såldes den 14 april 2014
2137 Litografi
Såld: 600 kr
Såldes den 7 april 2014