Föremål som liknar Roberto Torregiani
5443 Oljemålning
Såld: 300 kr
Såldes den 15 mars 2021
4054 Akvareller
Såld: 150 kr
Såldes den 11 januari 2021
9115 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 14 december 2020
8343 Skulptur
Såld: 150 kr
Såldes den 26 oktober 2020
5114 Blandteknik
Såld: 400 kr
Såldes den 19 oktober 2020
6594 Färglitografier
Såld: 100 kr
Såldes den 19 oktober 2020
7160 Färglitografie..
Såld: 100 kr
Såldes den 19 oktober 2020
4624 Oljemålning
Såld: 350 kr
Såldes den 12 oktober 2020
4609 Färglitografi
Såld: 300 kr
Såldes den 12 oktober 2020