Föremål som liknar Roberto Matta
6026 Färglitografi
Såld: 1.500 kr
Såldes den 27 november 2023
6232 Färglitografi
Såld: 700 kr
Såldes den 9 oktober 2023
2024 Färgetsning
Såld: 800 kr
Såldes den 1 maj 2023
6459 Färgetsning
Såld: 800 kr
Såldes den 27 mars 2023
8302 Färgetsning
Såld: 2.400 kr
Såldes den 13 februari 2023
2090 Färglitografi
Såld: 1.000 kr
Såldes den 21 november 2022
3269 Färgetsning
Såld: 1.500 kr
Såldes den 3 oktober 2022
2003 Färgetsning
Såld: 1.000 kr
Såldes den 25 april 2022
2001 Färgetsning
Såld: 1.000 kr
Såldes den 25 april 2022