Föremål som liknar Rob
4154 Blandteknik
Såld: 1.700 kr
Såldes den 10 juni 2024
4155 Blandteknik
Såld: 1.000 kr
Såldes den 10 juni 2024
4046 Oljemålning
Såld: 500 kr
Såldes den 10 juni 2024
3383 Akvarell
Såld: 700 kr
Såldes den 3 juni 2024
9318 Litografi
Såld: 300 kr
Såldes den 3 juni 2024
9157 Takarmatur
Roberto Galli, smide med glaskupa. Höjd: 70 cm
Såld: 400 kr
Såldes den 3 juni 2024
3218 Oljemålning
Såld: 2.400 kr
Såldes den 3 juni 2024
9155 Golvlampor
Såld: 1.500 kr
Såldes den 27 maj 2024
6248 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 6 maj 2024