Föremål som liknar Renoir
9316 Oljemålning
Såld: 300 kr
Såldes den 11 september 2023
6398 Vas
Goebel, Efter Renoir. Höjd: 23 cm
Såld: 100 kr
Såldes den 31 januari 2022
2166 Litografi
Såld: 350 kr
Såldes den 29 november 2021
3491 Oljemålning
Såld: 300 kr
Såldes den 20 september 2021
8007 Etsning
Såld: 800 kr
Såldes den 3 februari 2020
6511 Etsning
Såld: 1.000 kr
Såldes den 25 november 2019
3639 Grafiska blad
2 st. Efter Cézanne och Renoir. Motivet: 16x12 cm
Såld: 300 kr
Såldes den 3 december 2018
2624 Skulptur
Såld: 600 kr
Såldes den 3 september 2018
3604 Etsning
Renoir, osignerad, modell, motivet: 13,5x19
Såld: 500 kr
Såldes den 15 januari 2018