Föremål som liknar Ren
6321 Konstglas
Såld: 350 kr
Såldes den 1 juli 2024
6387 Färglitografi
Såld: 1.000 kr
Såldes den 1 juli 2024
4039 Oljemålning
Såld: 1.200 kr
Såldes den 1 juli 2024
2051 Akvarell
Såld: 1.000 kr
Såldes den 1 juli 2024
6100 Träskulptur
man, (gren). Signerad. Höjd: 56 cm
Såld: 150 kr
Såldes den 1 juli 2024
2160 Oljemålning
Såld: 1.500 kr
Såldes den 1 juli 2024
6199 Färglitografi
Såld: 1.000 kr
Såldes den 1 juli 2024
2076 Oljemålning
Såld: 800 kr
Såldes den 17 juni 2024
5196 Samearbete / s..
Såld: 200 kr
Såldes den 17 juni 2024