Föremål som liknar R
6482 Träsnitt
Såld: 1.100 kr
Såldes den 12 januari 2026
6558 Form
med handtag, 1800-tal, koppar, 54x34
Såld: 350 kr
Såldes den 12 januari 2026
6503 Halsband med h..
Såld: 1.300 kr
Såldes den 12 januari 2026
6535 Ytterfoder
Såld: 800 kr
Såldes den 12 januari 2026
6507 Skulptur
Såld: 900 kr
Såldes den 12 januari 2026
6718 Oljemålning
Såld: 300 kr
Såldes den 12 januari 2026
6056 Aftonväskor
3 st, bland annat med pärlor. Längd: 16-19 cm
Såld: 150 kr
Såldes den 12 januari 2026
6351 Färglitografi/..
Såld: 100 kr
Såldes den 12 januari 2026
6730 Skålar
Såld: 200 kr
Såldes den 12 januari 2026