Föremål som liknar Plansch
9184 Oljemålning
Såld: 2.400 kr
Såldes den 11 september 2023
5075 Konstmapp
Såld: 200 kr
Såldes den 4 oktober 2021
7508 Planscher
7st, 1800-tal, uniformsplanscher, oramade lösa blad
Såld: 500 kr
Såldes den 6 september 2021
3461 Litografier
11 st, Modeplanscher, modell äldre, 18x12 & 26x19 cm
Såld: 800 kr
Såldes den 11 januari 2021
3174 Etsningar
Såld: 1.000 kr
Såldes den 16 november 2020
6359 Karta
Stockholm med omnejd, planscher, 62x46 cm
Såld: 700 kr
Såldes den 3 augusti 2020
6122 Grafiska blad
modeplanscher, 2 st. Motivet: 27x32 cm
Såld: 150 kr
Såldes den 8 juni 2020
4528 Planschverk
Såld: 600 kr
Såldes den 18 november 2019
4272 Akvarell
Såld: 100 kr
Såldes den 18 november 2019