8372 Färgetsning
Såld: 100 kr
Såldes den 13 december 2023 -
4370 Färgetsningar
Såld: 100 kr
Såldes den 17 oktober 2022 -
5171 Färgetsning
Såld: 100 kr
Såldes den 14 mars 2022
4395 Litografier
Såld: 700 kr
Såldes den 19 oktober 2015 -
1277 Etsning
Per Svensson, blommor, 37/100, bladets mått: 56x76
Såld: 100 kr
Såldes den 17 november 2014 -
7324 Färgetsning
Per Svensson, 1982, 17/80. motivet: 44x35
Såld: 100 kr
Såldes den 13 oktober 2014
7118 Färglitografi
Per Svensson, 1968, 44x38
Såld: 100 kr
Såldes den 2 april 2012 -
2066 Etsning
Per Svensson, 19/30, 9x7,5
Såld: 100 kr
Såldes den 13 juni 2005 -
2069 Färglitografi
Per Svensson, 95/100, 50x65
Såld: 100 kr
Såldes den 13 juni 2005