1153 Oljemålning
Per Daniel Holm, Skogsmotiv, 24x19 (duklagning)
Såld: 450 kr
Såldes den 1 december 2014 -
9256 Oljemålning
Per Daniel Holm, frjällandskap, signerad, 1860, 36x48
Såld: 3.200 kr
Såldes den 15 juli 2013 -
2508 Oljemålning
sign P H (Per Daniel Holm), Landskap, 1858, 21x28
Såld: 6.600 kr
Såldes den 24 maj 2010
7604 Oljemålning
Såld: 2.900 kr
Såldes den 29 juni 2009 -
8383 Akvarell
Per Daniel Holm, 1880, tjärn, 31x22
Såld: 3.100 kr
Såldes den 10 november 2008 -
8213 Oljemålning
PH (Per Daniel Holm) 44x65
Såld: 300 kr
Såldes den 10 april 2006
6076 Oljemålning
Per Daniel Holm, Alplandskap, 32x40
Såld: 3.600 kr
Såldes den 21 november 2005